Biz Kimiz

Elektronik ve Bilişim teknolojileri odaklı faaliyetlerine 2013 yılında başlayan KNS, elektronik kart üretimi-tamiri, haberleşme, bilişim ve güvenlik alanlarında önemli dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir.

Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan KNS, sektörün öncüleri arasına girmektedir.

Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE Kalite belgesiyle güçlendiren kuruluşumuz, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul etmektedir.

KNS her tür iletişim, elektronik ve bilişim teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler doğrultusunda yol haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim profesyonellerinin kullanımına sunmaktadır.

Değerlerimiz

*Kalite *Tecrübe *Sürekli Gelişim *İş ahlakı *Güvenilirlik

Faaliyet Alanlarımız

Kuruluşumuz esnek, güvenilir, kullanılabilir, hayatı kolaylaştıran, Bilgi Teknolojileri ürün, çözüm ve hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Ana iş konularımız

*Haberleşme Sistemler *Güvenlik Sistemleri *Bilişim Sistemleri *Otomasyon Sistemleri *Network Sistemleri *Enerji Çözümleri *Endüstriyel Kart Onarımı

Tüm faaliyet alanlarımızda ürün ve hizmet üretimi veya temini, teknoloji takibi, üretimi veya temini, danışmanlık, projelendirme ve eğitim çalışmaları başta olmak üzere geniş bir yelpazeye sahip olan kuruluşumuz sektörel bir ayrım yapmamaktadır.